Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE

Przedstawiamy Państwu ofertę nowo powstających ekskluzywnych Apartamentów Uzdrowiskowych HYGGE zlokalizowanych w strefie Zdrojowej, przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. 

1 Etap Inwestycji – budynki B3 i B6 jest w toku realizacji. Stopień zawansowania prac wynosi 75% w każdym z budynków. Oddanie Apartamentów w budynkach B3 i B6 w stanie deweloperskim – II kwartał 2024r. 

2 Etap Inwestycji – budynki B1 i B2 jest w toku realizacji. Stopień zawansowania prac wynosi 50% w każdym z budynków. Oddanie Apartamentów w budynkach B1 i B2 w stanie deweloperskim – I kwartał 2025r. 

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 40 nowoczesnych apartamentów w dwóch budynkach mieszkalnych oznaczonych numerami B3 i B6. Apartamentowce z czterema kondygnacjami naziemnymi oraz parkingiem podziemnym z boksami garażowymi.

Osiedle Apartamentów Uzdrowiskowych HYGGE to funkcjonalna, wieloetapowa inwestycja. W ramach inwestycji powstanie 6 apartamentowców z których każdy będzie odznaczał się nowoczesnym stylem i architekturą. Z myślą o przyszłych mieszkańcach zaplanowaliśmy komfortowe, doskonale doświetlone mieszkania z funkcjonalną powierzchnią i szerokiej gamie metraży od 40,28m2 do 77,14m2. Przewidzieliśmy zarówno małe 2-pokojowe apartamenty jak i większe 3-pokojowe. Każdy z apartamentów posiada przeszklony taras o powierzchni od 20m2 do 37mw zależności od wielkości i lokalizacji apartamentu. Komfortową komunikację miedzy kondygnacjami zapewni cichobieżna winda która będzie komunikować wszystkie kondygnacje wraz z poziomem garażu. 

CECHY KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA
APARTAMENTOWCA

1. Teren zamknięty – bramy wjazdowe na pilota
2. Monitoring
3. Wideodomofon
4. Drzwi do mieszkań antywłamaniowe
5. Nadproża okienne przystosowane do montażu rolet zewnętrznych
6. Stolarka okienna w apartamentach 3-szybowa w systemie rozwieralnym i w części przesuwnym
7. Balustrady tarasów szklane (płytowe)
8. Balustrady wewnętrzne płytowe szklane (szkło bezpieczne)
9. Winda
10. Wysokość pomieszczeń 2,70 m
11. Schody wewnętrzne, posadzki, korytarze płyty z naturalnego kamienia lub płyty gresowe
12. Grzejniki konwektorowe podłogowe
13. W przestrzeni komunikacyjnej sofy, elementy zieleni, obrazy, grafiki i postery w oprawie
14. Siłownia zewnętrzna
15. Element wodny przy siłowni
16. Plac zabaw dla dzieci
17. Automatyczne nawodnienie zieleni wodą gruntową
18. Największym atutem apartamentowców są duże przeszklone tarasy. Każde mieszkanie posiada przeszklony taras o wymiarach od 20 m2 do 37 m2 w zależności od wielkości i lokalizacji apartamentu.
19. Apartamentowce znajdują się w strefie uzdrowiskowej. W pobliżu zlokalizowane są: Park Zdrojowy 250 m, Tężnia 300 m, Komora Normobaryczna 350 m, Leśna ścieżka rowerowa 1,5 km
20.
Przewidziane tarasy widokowo-wypoczynkowe na dachu apartamentowca.

Apartamentowiec został zaprojektowany z dużą dbałością o detale, estetykę elewacji i części wspólnych oraz wysoki standard i dobór materiałów zapewniających wysoką trwałość w użytkowaniu. Schody wewnętrzne, posadzki, korytarze – płyty z naturalnego kamienia lub płyty gresowe. Balustrady wewnętrzne – płytowe szklane. W przestrzeni komunikacyjnej – sofy, elementy zieleni, obrazy, grafiki i postery w oprawie. Teren zamknięty, monitorowany, bramy wjazdowe na pilota. Z myślą o aktywnych mieszkańcach na osiedlu powstanie siłownia plenerowa, liczne skwery zieleni automatycznie nawadniane wodą gruntową, a dla najmłodszych będzie czekał bezpieczny plac zabaw.  Wyjątkową atmosferę osiedla podkreśli podświetlane oczko wodne.  

Proponujemy również możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 40 000zł oraz boksu lokatorskiego w cenie 10 000zł. 
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego na parkingu naziemnym w cenie 25000zł. 

Jednym z niezaprzeczalnych atutów prezentowanej inwestycji jest doskonała lokalizacja. Apartamentowce będą znajdować się w Strefie Uzdrowiskowej, zaledwie 250m od Parku Zdrojowego, 300m od Tężni Solankowej, 350m od komory normobarycznej, 1,5km od leśnych ścieżek rowerowych. 

Nasza inwestycja projektowana jest z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Nowoczesna architektura i dbałość o detale to główne wyróżniki Apartamentów Uzdrowiskowych HYGGE.

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Biuro Nieruchomości PROPERTY
28-100 Busko-Zdrój, ul. Młyńska 6
tel.  503 70 70 73, 503 80 77 70254

Lokalizacja inwestycji