Osiedle MŁYŃSKA OGRODY 2

Bardzo nam miło, że wybraliście Państwo nasze osiedle “MŁYŃSKA OGRODY jako miejsce w którym chcecie zamieszkać. 

Z UWAGI NA TAK OGROMNE ZAINTERESOWANIE INWESTOR POSTANOWIŁ PRZYSPIESZYĆ PRACE ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ KOLEJNEGO OSIEDLA ”MŁYŃSKA OGRODY 2″. 

INFORMUJEMY, ŻE OD 14.10.2021r. do 12.11.2021r.
TRWA PRZEDSPRZEDAŻ MIESZKAŃ W BUDYNKU “B”

 Przy rezerwacji mieszkania w okresie przedsprzedaży zyskują Państwo gwarancję pozyskania za darmo miejsca postojowego na terenie osiedla.

Dziękujemy za zaufanie

Oferujemy Państwu 84 nowoczesne, bezczynszowe, niskoenergetyczne mieszkania w trzech budynkach mieszkalnych oznaczonych literami A, B i C na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. W trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców osiedle zostało zaprojektowane jako teren zamknięty i całodobowo monitorowany. Projekty budynków zostały opracowane przez najlepszych architektów, natomiast nad zagospodarowaniem terenu osiedla pracowali architekci krajobrazu, a wszystko po to żeby stworzyć wyjątkowe osiedle które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Z myślą o niskich kosztach utrzymania cały kompleks został zaprojektowany jako niskoenergetyczny.

Budowa osiedla potrwa od I kwartału 2022r do II kwartału 2023r.

Nowoczesne lokale mieszkalne (2 – 3 pokojowe) o zróżnicowanych metrażach od 35m2 do 58m2.  Ceny mieszkań zaczynają się od 5500 zł/m2. Szczegółowy cennik mieszkań dostępny w biurze sprzedaży.

RZUTY KONDYGNACJI 
RZUT PARTERU
RZUT I PIĘTRA
RZUT PODDASZA

Komórki lokatorskie zlokalizowane na parterze budynku w cenie 2500 zł/m2.

Ceny miejsc postojowych na terenie osiedla, które zostaną przyporządkowane do poszczególnych mieszkań 6500zł.

Do każdego mieszkania na parterze przynależny jest ogródek z tarasem. 
Wszystkie ceny podane w ogłoszeniu są cenami brutto.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Doskonała lokalizacja blisko strefy uzdrowiskowej jak i centrum. Bezpośrednia bliskość zieleni, nowoczesna architektura, bezpieczne monitorowane osiedle to główne zalety tej inwestycji.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są podstawowe punkty użyteczności publicznej takie jak: Tężnia, Dworzec PKS, Park Zdrojowy, Sanatoria, Hala Sportowa, Staw Niemiecki, Skatepark oraz rynek .

Gratisowe miejsce postojowe przysługuje osobom, które w okresie przedsprzedaży dokonają rezerwacji mieszkania.

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Biuro Nieruchomości PROPERTY
28-100 Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 112
tel.  503 70 70 73, 503 80 77 70

Close Menu
×
×

Koszyk