Osiedle MŁYŃSKA OGRODY 4

Bardzo nam miło, że wybraliście Państwo nasze osiedle “MŁYŃSKA OGRODY” jako miejsce w którym chcecie zamieszkać. 
Z UWAGI NA TAK OGROMNE ZAINTERESOWANIE POSTANOWIŚMY PRZYSPIESZYĆ PRACE ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ KOLEJNEGO OSIEDLA ”MŁYŃSKA OGRODY 4″.

W ofercie Osiedla “Młyńska Ogrody 4” powstanie 46 bezczynszowych, niskoenergetycznych mieszkań o powierzchniach od 25m2 do 60m2 

W trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców ten obiekt również został zaprojektowany jako teren zamknięty i całodobowo monitorowany. 

Projekt budynku został opracowany przez najlepszych architektów, natomiast nad zagospodarowaniem terenu osiedla pracowali architekci krajobrazu, a wszystko po to żeby stworzyć wyjątkowe osiedle które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Z myślą o niskich kosztach utrzymania obiekt został zaprojektowany jako niskoenergetyczny.

Do każdego mieszkania na parterze przynależny jest ogródek z tarasem. 

Komórki lokatorskie dostępne w cenie 3650 zł/m2.

Cena miejsca postojowego na wyłączność znajdującego się na terenie osiedla wynosi 12000zł.

Doskonała lokalizacja – blisko strefy uzdrowiskowej jak i centrum.

Bezpośrednia bliskość zieleni, nowoczesna architektura, bezpieczne monitorowane osiedle, niskie koszty utrzymania to główne zalety tej inwestycji.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są podstawowe punkty użyteczności publicznej takie jak: Tężnia, Dworzec PKS, Park Zdrojowy, Sanatoria, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Stadion miejski, Staw Niemiecki, Skatepark oraz Rynek .

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Lokalizacja Inwestycji:

Rzuty oraz ceny poszczególnych mieszkań dostępne u nas w biurze. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania.

 

Biuro Nieruchomości PROPERTY
28-100 Busko-Zdrój, ul. Młyńska 6
tel.  503 70 70 73, 503 80 77 70