Osiedle MŁYŃSKA OGRODY

Bardzo nam miło, że wybraliście Państwo nasze osiedle “MŁYŃSKA OGRODY jako miejsce w którym chcecie zamieszkać.

Z uwagi na fakt, że w przeciągu miesiące zarezerwowaliście Państwo 31 z 37 oferowanych mieszkań w ramach przedsprzedaży Inwestor postanowił przyśpieszyć realizację drugiego etapu inwestycji.

W budynku C zaprojektowano 17 lokali mieszkalnych o powierzchniach 35-56m2

Od dnia 05.03.2021r rozpoczynamy przedsprzedaż mieszkań w budynku C.
Rzuty kondygnacji oraz poszczególnych mieszkań dostępne w tabeli rezerwacyjnej.

Dziękujemy za zaufanie.

Przedstawiamy Państwu ofertę 54 nowo powstających mieszkań na pierwszym zamkniętym, monitorowanym i energooszczędnym osiedlu przy ul. Młyńskiej w Busku Zdroju.

W skład całej inwestycji wchodzą 3 budynki wielorodzinne z III kondygnacjami nadziemnymi, parkingi oraz strefa rekreacyjna dla mieszkańców (plac zabaw i gier, altana, liczne skwery zielone). 

Inwestycja została rozłożona na 2 etapy i jest realizowana przez spółkę Deve Invest sp. z o.o. w ramach projektu pod nazwą osiedle „MŁYŃSKA OGRODY”.

Lokalizacja inwestycji

Oferujemy Państwu 54 nowoczesnych, bezczynszowych, niskoenergetycznych mieszkań w trzech budynkach mieszkalnych oznaczonych literami A, B i C na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. W trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców osiedle zostało zaprojektowane jako teren zamknięty i całodobowo monitorowany. Projekty budynków zostały opracowane przez najlepszych architektów, natomiast nad zagospodarowaniem terenu osiedla pracowali architekci krajobrazu, a wszystko po to żeby stworzyć wyjątkowe osiedle które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Z myślą o niskich kosztach utrzymania cały kompleks został zaprojektowany jako niskoenergetyczny.

Budowa osiedla potrwa od II kwartału 2021r do IV kwartału 2022r.

Nowoczesne lokale mieszkalne (2 – 4 pokojowe) o zróżnicowanych metrażach od 33,82m2 do 55,77m2.  Ceny mieszkań zaczynają się od 4990 zł/m2. Szczegółowy cennik mieszkań dostępny w biurze sprzedaży.

Komórki lokatorskie zlokalizowane na parterze budynku w cenie 1500 zł/m2.

Ceny miejsc postojowych na terenie osiedla, które zostaną przyporządkowane do poszczególnych mieszkań 6500zł.

Do każdego mieszkania na parterze przynależny jest ogródek z tarasem. 

Wszystkie ceny podane w ogłoszeniu są cenami brutto.

KARTY LOKALI I AKTUALNE REZERWACJE

 KONCEPCJA ZIELENI

Budynek A
RZUT PARTERU
RZUT I PIĘTRA
RZUT PODDASZA
ELEWACJA I
ELEWACJA II

Budynek B
RZUT PARTERU
RZUT I PIĘTRA
RZUT PODDASZA
ELEWACJA PÓŁNOCNA
ELEWACJA POŁUDNIOWA
ELEWACJA WSCHODNIA
ELEWACJA ZACHODNIA

Budynek C
RZUT PARTERU
RZUT I PIĘTRA
RZUT PODDASZA
ELEWACJA PÓŁNOCNA
ELEWACJA POŁUDNIOWA
ELEWACJA WSCHODNIA
ELEWACJA ZACHODNIA

Doskonała lokalizacja blisko strefy uzdrowiskowej jak i centrum. Bezpośrednia bliskość zieleni, nowoczesna architektura, bezpieczne monitorowane osiedle to główne zalety tej inwestycji.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są podstawowe punkty użyteczności publicznej takie jak: Tężnia, Dworzec PKS, Park Zdrojowy, Sanatoria, Hala Sportowa, Staw Niemiecki.

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Odległość od:
– Kielc 50 km,
– Krakowa 80 km,
– Katowic 150 km,
– Warszawy 220 km.

POTRZEBNY KREDYT?
Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą Państwu w wyborze  najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup nieruchomości.

Zapewniamy szeroki wybór ofert kredytowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Doradcy finansowi pomagają klientom w wyborze odpowiedniego kredytu hipotecznego, a także przeprowadzają przez cały proces kredytowy, w tym negocjują korzystne warunki kredytu, pilnują prawidłowej analizy i dbają o szybką i skuteczną finalizacje transakcji. Doradca skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00.

Biuro Nieruchomości PROPERTY
28-100 Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 112
tel.  503 70 70 73, 503 80 77 70

Close Menu
×
×

Koszyk