Osiedle MŁYŃSKA OGRODY

Bardzo nam miło, że wybraliście Państwo nasze osiedle “MŁYŃSKA OGRODY jako miejsce w którym chcecie zamieszkać. 

W tej inwestycji wszystkie mieszkania zostały sprzedane!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji “Młyńska Ogrody 3”.

Przedstawiamy Państwu ofertę 91 nowo powstających mieszkań na pierwszym zamkniętym, monitorowanym i energooszczędnym osiedlu przy ul. Młyńskiej w Busku Zdroju.

W skład całej inwestycji wchodzi 5 budynków wielorodzinnych z III kondygnacjami nadziemnymi, parkingami oraz strefą rekreacyjną dla mieszkańców (plac zabaw i gier, altana, liczne skwery zielone). 

Inwestycja  jest realizowana przez spółkę Deve Invest sp. z o.o. w ramach projektu pod nazwą osiedle „MŁYŃSKA OGRODY”.

Lokalizacja inwestycji

Oferujemy Państwu 91 nowoczesnych, bezczynszowych, niskoenergetycznych mieszkań w pięciu budynkach mieszkalnych oznaczonych literami A, B, C, D i E na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. W trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców osiedle zostało zaprojektowane jako teren zamknięty i całodobowo monitorowany. Projekty budynków zostały opracowane przez najlepszych architektów, natomiast nad zagospodarowaniem terenu osiedla pracowali architekci krajobrazu, a wszystko po to żeby stworzyć wyjątkowe osiedle które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Z myślą o niskich kosztach utrzymania cały kompleks został zaprojektowany jako niskoenergetyczny.

Budowa osiedla potrwa od II kwartału 2021r do IV kwartału 2022r. 

Nowoczesne lokale mieszkalne (2 – 4 pokojowe) o zróżnicowanych metrażach od 33,82m2 do 55,77m2. Szczegółowy cennik mieszkań dostępny w biurze sprzedaży.

Komórki lokatorskie zlokalizowane na parterze budynku w cenie 3650 zł/m2.

Ceny miejsc postojowych na terenie osiedla, które zostaną przyporządkowane do poszczególnych mieszkań 8000zł.

Do każdego mieszkania na parterze przynależny jest ogródek z tarasem. 

Wszystkie ceny podane w ogłoszeniu są cenami brutto.

KARTY LOKALI I AKTUALNE REZERWACJE

 KONCEPCJA ZIELENI

Doskonała lokalizacja blisko strefy uzdrowiskowej jak i centrum. Bezpośrednia bliskość zieleni, nowoczesna architektura, bezpieczne monitorowane osiedle to główne zalety tej inwestycji.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są podstawowe punkty użyteczności publicznej takie jak: Tężnia, Dworzec PKS, Park Zdrojowy, Sanatoria, Hala Sportowa, Staw Niemiecki.

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Biuro Nieruchomości PROPERTY
28-100 Busko-Zdrój, ul. Młyńska 6
tel.  503 70 70 73, 503 80 77 70