O nas

Biuro Nieruchomości PROPERTY jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma stale się rozwija wprowadzając nowe usługi do swej oferty. Uczestniczymy w wielu szkoleniach uzupełniając swoją wiedzę po to aby jakość naszych usług pozostała na najwyższym poziomie.

Docieramy do bardzo szerokiej rzeszy potencjalnych klientów dzięki zastosowaniu najnowszych technik, nowatorskiemu sposobowi przygotowania i prezentacji oferty. Przygotujemy Państwa nieruchomość do sprzedaży, zrobimy profesjonalne zdjęcia nieruchomości oraz filmy lotnicze po to aby Państwa oferta wyróżniała się na tle innych ogłoszeń na portalach nieruchomości. 

Zgodnie z art. 181 ust. 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami, posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Polisa PZU nr 1078093872) dzięki czemu wszelkie ryzyko transakcji bierzemy na siebie.

Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, prawnikami, oraz innymi firmami z branży obrotu nieruchomościami, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Należymy do grupy profesjonalnych doradców kredytów hipotecznych OVB, pomagając Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup lub budowę nieruchomości.

Pomagamy w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji i przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

Starannie przygotujemy i zamieścimy Państwa ofertę na najpopularniejszych branżowych portalach związanych z obrotem nieruchomościami. Zapewnimy dodatkową reklamę za pomocą banerów i wymianie ofert ze współpracującymi z nami biurami nieruchomości.

Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów, prowizja pobierana jest po pozytywnym sfinalizowaniu transakcji. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 a także w soboty w godzinach 9:00 – 14:00.

PROPERTY Sp. z o.o
Małgorzata Łopatowska – Nr Licencji: 22049
Nikodem Łopatowski – Nr Licencji: 22337
28-100 Busko-Zdrój, ul. Młyńska 6
tel. 503 70 70 73, 503 80 77 70