O nas

Biuro Nieruchomości PROPERTY jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma stale się rozwija wprowadzając nowe usługi do swej oferty. Uczestniczymy w wielu szkoleniach uzupełniając swoją wiedzę po to aby jakość naszych usług pozostała na najwyższym poziomie.

Docieramy do bardzo szerokiej rzeszy potencjalnych klientów dzięki zastosowaniu najnowszych technik, nowatorskiemu sposobowi przygotowania i prezentacji oferty. Przygotujemy Państwa nieruchomość do sprzedaży, zrobimy profesjonalne zdjęcia nieruchomości oraz filmy lotnicze po to aby Państwa oferta wyróżniała się na tle innych ogłoszeń na portalach nieruchomości. 

Zgodnie z art. 181 ust. 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami, posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Polisa ERGO HESTIA S.A.nr. 250/903012876736. Dzięki temu wszelkie ryzyko transakcji bierzemy na siebie.

Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, prawnikami, oraz innymi firmami z branży obrotu nieruchomościami, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Należymy do grupy profesjonalnych doradców kredytów hipotecznych OVB, pomagając Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup lub budowę nieruchomości.

Pomagamy w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji i przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

Starannie przygotujemy i zamieścimy Państwa ofertę na najpopularniejszych branżowych portalach związanych z obrotem nieruchomościami. Zapewnimy dodatkową reklamę za pomocą banerów i wymianie ofert ze współpracującymi z nami biurami nieruchomości.

Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów, wszystko bierzemy na siebie.
Prowizja należy nam się dopiero po pozytywnym sfinalizowaniu transakcji. 

Jesteśmy elastyczni, pracujemy codziennie, dostosowując godziny pracy do potrzeb naszych klientów.

Biuro Nieruchomości PROPERTY
Małgorzata Łopatowska – Nr Licencji: 22049
28-100 Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 112 
tel. 503 70 70 73

Close Menu
×

Koszyk