Budowa domów

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie opracowania dokumentacji projektowej oraz czynności administracyjnych w celu uzyskania niezbędnych decyzji, uzgodnień takich jak: warunki zabudowy, pozwolenia na budowę. 

Zapewniamy pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy od analizy i zakupu działki poprzez przygotowanie kompletnej dokumentacji do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę. Współpracujemy z biurem projektowym oferującym projekty domów, adaptacje projektów typowych, projekty indywidualne. Ponadto na życzenie inwestora pomagamy w wyborze materiałów budowlanych, a także polecamy sprawdzone i rzetelne ekipy wykonawcze na każdy etap budowy.

Zajmujemy się każdym etapem budowy, instalacjami budynku, wykończeniem aż do stanu deweloperskiego i odbioru kluczy. 

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z projektantami, geodetami, firmami budowlanymi oraz instalacyjnymi. Dzięki naszej współpracy możemy zapewnić szybki proces realizacji dokumentacji projektowej i jej uzgodnienie do uzyskania pozwolenia na budowę.

Postaw na naszą wiedzę i wieloletnie doświadczanie, a wymarzony, ale skomplikowany proces realizacji budowy Twojego domu będzie miłym wspomnieniem.

Nasza działalność da się poznać jako rzetelna, fachowa i terminowa firma wywiązująca się ze swoich zobowiązań bardzo solidnie. Naszych klientów obsługujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani.

KOMPLEKSOWA I PROFESJONALNA POMOC W BUDOWIE DOMU.

Zapraszamy do współpracy